CALEEN BRAND © 2017  |  Privacy Policy

WITAJ W CALEEN

DESIGN

SZYCIE - USŁUGI

Caleen - to nie tylko specjalistyczna odzież dla florystów i ogrodników. Nasze produkty nadają się również do kuchni, restauracji.

 

Caleen to marka doceniana za jakość, ciekawy design, a przezd wszystkim za funkcjonalność swoich produktów.

 

Nasza filozofia to piękno na co dzień. Wyglądaj pięknie w swojej kwiaciarni, czuj się wyjątkowo w swoim ogrodzie. Podobaj się, bo nasze ubrania takie są.

 

Czym byłby produkt, fartuch, spodnie koszulka bez jego funkcjonalności. Czuj się swobodnie, oddychaj i pracuj w swoim ogrodzie.

 

Zostań z nami na dłużej. Wysoka jakość, wytrzymałość materiałów dostarczą Ci pełnej satysfakcji przez długi czas.

 

Design - w zapotrzebowaniu na swobodę, urok, i szerokie zastosowanie, zaprojektowaliśmy wyjątkową kolekcję Caleen 2017.

 

Fartuchy - ich unikalne wzory, kolorystyka no i oczywiście funkcjonalność. To własnie ta ostatnia cecha skłoniła nas do zaprojektowania praktycznego układu kieszeni, pasków i uchwytów. W faruchach kolekcji Amilo-F poczujesz się pięknie, a praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

Spodnie - sporo kieszeni, ciekawy układ kolorystyczny, ciekawy fason. Najnowsza kolekcja Caleen na sezon 2017 to propozycja spokoju, harmonii, a jednocześnie funkcjonalności. W spodniach serii Amilo-S będziesz wyglądać wyjątkowo, prace ogrodowe nabiorą nowego wymiaru.

 

Koszulki - podkreśl swoją kobiecość, na codzień, w ogrodzie, w kwiaciarni. Zachwycaj elegancją, czuj swobodę ruchów, oddychaj zapachem kwiatów, liści. Pokochaj kolekcję Amilo-K.

Szwalnia - Caleen to firma szyjąca ubrania dla profesjonalistów i hobbystów. Naszym atutem jest kompletnie wyposażona szwalnia. Bazujemy na maszynch firmy Zoja.

 

Do produkcji spodni, fartuchów wykorzystujemy materiały polskiej produkcji dostarczanej przez firmę Androlol.

 

Usługi - oferujemy usługi szwalnicze. Szycie wieloseryjnych nakładów asortymentu typu spodnie, fartuchy, koszulki.

 

Nadruk - wykonujemy zadruk na koszulkach, spodniach i fartuchach. Możemy wydrukować Twoje imię, nazwę kwiaciarni, lub Twoją ulubioną roślinę.

 

Haft - wykonujemy druk haftem maszynowym na koszulkach, fartuchach, spodniach.

Bądź piękna na co dzień  - caleen

caleen  -  odzież specjalistyczna, szycie na zamówienie